يکشنبه 29 دي 1398
En
logo
تاریخ : سه شنبه 28 آبان 1398
کد 27762

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری اصفهان:

تاکسیرانان اجازه افزایش قیمت خودسرانه نرخ کرایه را ندارند

برای ناوبران تاکسی ۴۰۰ لیتر سهمیه سوخت ماهیانه در نظر گرفته شده که برای سفرهای درون شهری کفایت می‌کند


 
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری اصفهان گفت: با توجه به افزایش نرخ بنزین و سهمیه بندی آن، هیچ یک از تاکسیرانان اجازه افزایش قیمت خودسرانه نرخ کرایه را ندارند.
 
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از اداره ارتباطات رسانه‌ای شهرداری اصفهان، هادی منوچهری با اشاره به اینکه با توجه به افزایش نرخ بنزین و سهمیه بندی آن، هیچ یک از تاکسیرانان اجازه افزایش قیمت خودسرانه نرخ کرایه را ندارند، اظهار کرد: بر همین اساس، افزایش خودسرانه هرگونه کرایه تاکسی و سرویس مدارس در شهر اصفهان ممنوع است.
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری اصفهان ادامه داد: برای ناوبران تاکسی ۴۰۰ لیتر سهمیه سوخت ماهیانه در نظر گرفته شده که برای سفرهای درون شهری مسافران کفایت می‌کند و در صورت نیاز به افزایش احتمالی نرخ کرایه‌ها شورای شهر پس از بررسی‌های لازم اقدام خواهد کرد، بنابراین رانندگان تاکسی از افزایش خودسرانه نرخ‌های کرایه اکیداً خودداری کنند.
وی ادامه داد: طبیعی است در صورت مشاهده هرگونه افزایش نرخ توسط راننده و مطابق قوانین حمل و نقل، برخورد لازم از طریق سازمان تعزیرات حکومتی استان و بازرسان سازمان تاکسیرانی انجام خواهد گرفت.
منوچهری تصریح کرد: همچنین شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده افزایش نرخ در هر مسیر با شماره رسیدگی به شکایت شهروندان این سازمان (شماره گویا 35688100) تماس بگیرند.