يکشنبه 29 دي 1398
En
logo
تاریخ : سه شنبه 28 آبان 1398
کد 27760

مشکل ایستگاه‌های قطار خط یک اصفهان به‌زودی برطرف می‌شود

مدیرعامل شرکت قطار شهری منطقه اصفهان گفت: فعالیت خط یک قطار شهری کلانشهر اصفهان روز یکشنبه به‌دلیل مشکلات پیش آمده برای تعدادی از ایستگاه‌ها متوقف شد و بزودی برطرف می‌شود

 
مدیرعامل شرکت قطار شهری منطقه اصفهان گفت: فعالیت خط یک قطار شهری کلانشهر اصفهان روز یکشنبه به‌دلیل مشکلات پیش آمده برای تعدادی از ایستگاه‌ها متوقف شد و بزودی برطرف می‌شود.
 
به گزارش خبرگزاری ایرنا علیرضا فاتحی روز یکشنبه 25/8/98 در گفتگویی افزود: قطار شهری اصفهان در چند ساعت پایانی دیروز شنبه قادر به ارائه سرویس و خدمات‌رسانی نبود و امروز نیز تعطیل است.
وی با بیان اینکه دیروز تعدادی از ایستگاه‌ها و تاسیسات قطار شهری بر اثر اقدام‌های خرابکانه خسارت دیدند، اظهار داشت: در حال برطرف کردن مشکلات پیش آمده و راه اندازی هرچه سریع‌تر این سرویس حمل و نقل عمومی هستیم.
فاتحی با اشاره به اینکه شهردار اصفهان امروز با حضور در ایستگاه‌های آسیب دیده قطار شهری، این مسایل را پیگیری کرد، گفت: امروز تا اطلاع ثانوی قطار شهری اصفهان تعطیل است و پس از برطرف شدن مشکلات، راه‌اندازی و اطلاع‌رسانی می شود.
خط یک قطار شهری اصفهان دارای ۲۰ ایستگاه از شمال تا جنوب این کلانشهر است و روزانه دست‌کم۷۰ هزار نفر مسافر با آن جا به‌جا می‌شوند.