شنبه 16 آذر 1398
En
logo
تاریخ : سه شنبه 14 آبان 1398
کد 27732

مدیر منطقه ۱۵ شهرداری اصفهان خبر داد:

پیشرفت ۳۰ درصدی پروژه خورشید شهر

اجرای این پروژه عظیم اقتصاد شهری منطقه ۱۵ را متحول می سازد


مدیر منطقه ۱۵ شهرداری اصفهان(خوراسگان) از پیشرفت۳۰ درصدی مجموعه تجاری و پارکینگ طبقاتی خورشید شهر (خان) خبر داد و گفت: اجرای این پروژه اقتصاد شهری منطقه ۱۵ را متحول می کند.
به گزارش ایمنا مسعود قاسمی در گفتگویی اظهار کرد: پروژه خورشید شهر (خان) در خیابان اباذر خوراسگان و در زمینی به مساحت ۴۰۴۸ مترمربع و با مساحت زیربنایی حدود ۲۲۳۰۰ مترمربع در شش سقف در حال اجراست.
مدیر منطقه ۱۵ شهرداری اصفهان گفت: طبقه همکف مجموعه تجاری و پارکینگ طبقاتی خورشید شهر (خان) به صورت تجاری و با یک مبلمان شهری بزرگ به مساحت حدود ۱۰۰۰ مترمربع است.
وی با بیان اینکه کل مجموعه خورشید شهر (خان) شامل شش طبقه است که سه طبقه آن تجاری بوده و شامل ۱۸۲ واحد تجاری و ۴۰۶ عدد پارکینگ است، اظهار کرد: این مجموعه نخستین مجموعه‌ای است که در استان اصفهان با سقف وافل بدون تیر اجرا می‌شود و به صورت پانچ هایی بر روی ستون ها طراحی شده و از نظر سازمان آتش نشانی، شهرداری و سازمان نظام مهندسی مورد تایید است.
قاسمی خاطرنشان کرد: تعامل و مشارکت بخش خصوصی با شهرداری و سرمایه‌گذاری در اجرای پروژه‌های کلانشهری قطعا تحول عظیمی در زیرساخت‌های فرهنگی، رفاهی، گردشگری و تجاری منطقه بهوجود میآورد.
مدیر منطقه ۱۵ شهرداری اصفهان با بیان اینکه مشارکت سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در اجرای پروژه‌های کوچک و بزرگ در شهرها یکی از راه حل‌های پذیرفته شده توسط شهرداران شهرهای مطرح دنیاست‌، ادامه داد: امروز مدیران شهری در دنیا به این نتیجه رسیده‌اند که برای سرعت بخشیدن به توسعه شهری و ایجاد زیرساخت‌های مورد نیاز شهروندان با هدف ارتقای کیفیت زندگی، چاره‌ای جز استفاده از مشارکت بخش خصوصی ندارند.