جمعه 22 آذر 1398
En
logo
تاریخ : دوشنبه 13 آبان 1398
کد 27724

موسوی‌لارگانی:

افزایش قیمت نان تا 60 درصد غیرقانونی است

اکنون بروجن به 7 میلیون مترمکعب آب نیاز دارد اما وزارت نیرو می‌خواهد 71 میلیون مترمکعب آب را انتقال دهد
رییس مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: نانی که قرار بود بین 20 تا 30 درصد گران شود، در خیلی نانوایی‌ها تا 60 درصد گران شده و نیاز است دستگاه‌های نظارتی مانند اداره کل تعزیرات حکومتی پیگیر برخورد با متخلفان باشند.
 
به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، حجت‌الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی در جلسه شورای اداری استان اصفهان اظهار کرد: مدیران باید توجه بیشتری به موضوع تکریم ارباب رجوع داشته باشند. طبیعی است که در بسیاری از موارد نتوانیم نیاز مراجعه‌کنندگان را رفع کنیم اما می‌توان کاری کرد که مردم از رفتار ما راضی باشند.
رییس مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با وجود تلاش‌های استاندار بروکراسی سنگین اداری در استان اصفهان حاکم است؛ در حالی که حرکت‌های جهادی بزرگی را از سوی مردم استان اصفهان شاهدیم که کمک‌ به مناطق سیل‌زده یکی از آن‌ها بود و باید در ادارات نیز از این الگوی مردمی استفاده کنیم.
وی عنوان کرد: استانداری اصفهان تلاش‌های بسیار خوبی در موضوع آب استان داشته و لازم است تا ما مسوولان همت بالایی را نشان دهیم و از مشکلات بعدی جلوگیری کنیم.
موسوی لارگانی تاکید کرد: اگر مسوولان وزارت نیرو بخواهند آب آشامیدنی مردم بروجن را با چشم‌انداز سال 1430 تأمین کنند، باید 20 میلیون مترمکعب آب برای این طرح در نظر بگیرند و در حال حاضر به 7 میلیون مترمکعب آب نیاز دارند اما وزارت نیرو می‌خواهد 71 میلیون مترمکعب آب را انتقال دهد.
نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مسوولان وزارت نیرو بر اجرای طرح بن-بروجن مصمم‌اند و این ضربه سنگینی به استان اصفهان می زند؛ بنابراین، در صورت نیاز مسوولان استان باید تا وزارت نیرو در تهران بروند.
موسوی لارگانی خاطرنشان کرد: وقتی فروشنده‌ای کالایی را گران عرضه می‌کند، ضرر را مردم می‌دهند اما جریمه تعزیرات به جیب دولت می‌رود؛ باید برای حل این تناقض فکری کرد.