جمعه 27 دي 1398
En
logo
تاریخ : شنبه 11 آبان 1398
کد 27717

فرمانده انتظامی استان اصفهان:

​​​​​​​کشف ۲ میلیون دلار تقلبی قبل از توزیع در بازار

نیروی انتظامی در یک عملیات ضربتی از توزیع ۲۰ هزار ۱۰۰ دلاری تقلبی در بازار جلوگیری و ۳ نفر را در این زمینه دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی اصفهان در یک عملیات سنجیده و ضربتی از توزیع ۲۰ هزار ۱۰۰ دلاری تقلبی در بازار جلوگیری و ۳ نفر را در این زمینه دستگیر کردند.
به گزارش اصفهان شرق سردار مهدی معصوم‌بیگی با اشاره به وصول اطلاعاتی مبنی بر اینکه افرادی دلارهای تقلبی تولید و قصد توزیع آن‌ها را دارند، اظهار کرد: یک گروه مجرب از کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی اصفهان در این خصوص وارد عمل شدند.
فرمانده انتظامی استان اصفهان افزود: تیمی از کارآگاهان پس از هماهنگی‌های لازم در یک عملیات غافلگیرانه به محل موردنظر اعزام شدند و در بازرسی ۲۰ هزار عدد اسکناس ۱۰۰ دلاری تقلبی را کشف کردند.
وی با اشاره به اینکه اقدام بموقع کارآگاهان اداره عملیات ویژه پلیس اصفهان از ورود این دلارها به بازار و اختلال در سیستم اقتصادی کشور پیشگیری کرد، بیان داشت: در این عملیات ۳ مفسد اقتصادی نیز دستگیر و برای اقدامات قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.
معصوم‌بیگی تصریح کرد: نیروی انتظامی در یک اقدام هوشمند پلیس امنیت اقتصادی را راه‌اندازی کرده که این پلیس با تمام توان از وقوع جرایم اقتصادی پیشگیری می‌کند.
فرمانده انتظامی استان اصفهان در پایان خاطرنشان کرد: مشارکت و تعامل مردمی با پلیس و اعلام بموقع موضوع‌های مشکوک می‌تواند نقش بسزایی در پیشگیری از وقوع بسیاری جرایم داشته باشد.