جمعه 27 دي 1398
En
logo
تاریخ : چهارشنبه 8 آبان 1398
کد 27708

چهاردهمین نمایشگاه کتاب اصفهان با حضور 600 ناشر از سراسر کشور

نمایشگاه کتاب از ۱۸ تا 23 آبان ماه با تخفیف ۳۰ درصدی در محل دایمی نمایشگاه های اصفهان برگزار می شود

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: چهاردهمین نمایشگاه کتاب استان اصفهان از 18 تا 23 آبان ماه امسال در فضایی به وسعت 4500 مترمربع برگزار می‌شود که در این نمایشگاه شرکت می‌کنند.
به گزارش خبرگزاری تسنیم محمدعلی انصاری در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: در سال 97 نمایشگاه کتاب استان به میدان پررونق حضور مردم و خرید کتاب از این نمایشگاه تبدیل شد و هم از نظر تعداد بازدیدکنندگان و هم میزان فروش کتاب بهترین دوره نمایشگاه بود.
وی خاطرنشان کرد: امسال بیش از 100 هزار عنوان کتاب عرضه می‌شود. تا الان یک میلیارد و 300  میلیون تومان بن تخفیف خرید کتاب در نظر گرفته شده است که اگر مطالبه وجود داشته باشد، افزایش می‌یابد. در نمایشگاه امسال 30 درصد تخفیف داده می‌شود که شامل 20 درصد بن تخفیف و 10 درصد تخفیف از سوی ناشران است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با اشاره به تعامل با آموزش و پرورش، دانشگاه‌ها و اداره‌کل بهزیستی برای حضور دانش‌آموزان و دانشجویان در نمایشگاه کتاب تصریح کرد: مانند سال گذشته کتابفروشان را در نمایشگاه شریک می‌کنیم که می‌توانند به سه شکل برپایی غرفه، ارائه بن کتاب که در طول برگزاری نمایشگاه نیز قابل خرید در کتاب‌فروشی‌ها باشد و گرفتن نمایندگی از ناشران در نمایشگاه امسال شرکت کنند‌.
انصاری افزود: متاسفانه در برگزاری برنامه‌های فرهنگی خود کمتر از حمایت بخش‌های مختلف استان بهره‌مند هستیم، اما از حمایت تعاون ناشران استان اصفهان برخوردار شده‌ایم و این تعاونی مجری برگزاری نمایشگاه امسال است.