جمعه 26 مهر 1398
En
logo
تاریخ : چهارشنبه 17 مهر 1398
کد 27660

مدیرعامل شرکت گازسوزان:

آموزش عملیاتی و ایجاد رشته های میان رشته ای؛نیاز دانشجوی امروز

سومین بازدید اعضای هیات علمی و دانشجویان شرکت‌کننده در طرح سرای نوآوری اتاق بازرگانی و دانشگاه آزاد اسلامی، از گروه صنعتی «گازسوزان» انجام شد.
  

سومین بازدید اعضای هیات علمی و دانشجویان شرکت‌کننده در طرح سرای نوآوری اتاق بازرگانی و دانشگاه آزاد اسلامی، از گروه صنعتی «گازسوزان» انجام شد.
بازدید از بنگاه‌های اقتصادی عضو اتاق به‌عنوان یکی از برنامه‌های سرای نوآوری اتاق بازرگانی اصفهان و دانشگاه آزاد اسلامی با هدف تعامل موثر و مستقیم فعالان اقتصادی و دانشگاهیان و همچنین عارضه‌یابی از این بنگاه‌ها و ارایه راهکارهای عملیاتی انجام می‌گیرد.
ابوالقاسم مرادی، مدیرعامل این شرکت با اشاره به لزوم کاهش آلودگی های زیست محیطی ایجاد شده توسط انسان گفت: همه افراد نسبت به بشریت مسوول هستند و بایستی به نحوی از محیط زیست استفاده کرد که در آینده نسل های بعدی نیز بتوانند بهرهمند شوند.
 وی بر اهمیت توجه به علم روز در بنگاه های اقتصادی تاکید و خاطرنشان کرد: ایرانی ها در هر شرایطی به جهان ثابت کرده اند که در ایران می شود بهترین اقدامات را انجام داد.
این عضو اتاق بازرگانی خطاب به دانشگاهیان گفت: برنامه ریزی سرفصل های درسی بایستی مطابق با نیاز بنگاه های اقتصادی باشد و توسعه رشته های میان رشته ای برای دانشگاه تعریف شود.
وی برای آموزش دانشجویان ماهر پیشنهاد داد که دروس تئوری را با واحدهای عملی تلفیق و فرصتی برای یادگیری عملیاتی دانشجویان فراهم گردد.
در ادامه اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی و تعدادی از فعالان اقتصادی حاضر از بخش‌های این شرکت شامل خط تولید، واحدهای تحقیق و توسعه، قالبسازی، دایکاست، مونتاژ ماشین کاری  بازدید کردند.
گفتنی است در جلسه جمع‌بندی، اعضای هیات علمی دانشگاه به ارایه پیشنهاد‌ها با هدف بهبود شرایط محیطی، ارتقا سطح کیفی، کاهش هزینه‌ها، افزایش راندمان این شرکت دانش‌بنیان پرداختند.
شایان ذکر است درخواست‌های مشخص این واحد صنعتی بنا به تخصص‌های اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی برای پیگیری امور مربوط به نحوه همکاری و عقد قرارداد در اختیار سرای نوآوری اتاق بازرگانی اصفهان و دانشگاه آزاد اسلامی قرار می‌گیرد.
 شرکت گازسوزان سال 1359با  هدف توسعه  و خودکفایی در تولید تجهیزات و خدمات مورد نیاز صنعت گاز کشور تاسیس شد. این شرکت دارای 9 واحد، بالغ بر 1200 نفر پرسنل و محصولاتی از جمله کنتورهای گاز خانگی و صنعتی، رگولاتورهای خانگی و صنعتی، اتصالات عایقی، شیرهای مسدود کننده و صنعتی، فیلترهای گازخشک،ایستگاه های تقلیل فشار و اندازه گیری با قابلیت مانیتورینگ و کنترل از راه دور تولید می کند .
اعضای اتاق بازرگانی اصفهان در صورت تمایل به شرکت در طرح عارضه‌یابی صنایع می‌توانند آمادگی خود را از طریق دبیرخانه سرای نوآوری مستقر در اتاق بازرگانی اصفهان به شماره 32205489 و پست الکترونیکی eic.eccima@gmail.com ارسال فرمایند.