پنجشنبه 25 مهر 1398
En
logo
تاریخ : سه شنبه 16 مهر 1398
کد 27656

به همت مرکز توسعه سرمایه انسانی(متسا) اتاق بازرگانی:

چگونه در نمایشگاه های داخلی و خارجی  اثربخش شرکت کنیم

کارگاه «چگونگی حضور اثر بخش در نمایشگاه های داخلی و خارجی» یکشنبه 21 مهر در ساختمان  کمال اسماعیل اتاق بازرگانی اصفهان برگزار می شود.
به همت مرکز توسعه سرمایه انسانی(متسا) ،کارگاه چگونگی حضور اثربخش در نمایشگاه های داخلی و خارجی روز  یکشنبه 21 مهر ماه 1398 از  ساعت 8 الی14 در ساختمان کمال اسماعیل  اتاق بازرگانی اصفهان برگزار می شود .
در این کارگاه یک روزه شرکت کنندگان با سرفصل های: تعریف نمایشگاه و انواع آن، نمایشگاه و  تبلیغ زنده، سازمان های مرتبط با نمایشگاه ها، نقش نمایشگاه در توسعه اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی کشورها، عوامل موفقیت در نمایشگاه و  نحوه انتخاب یک نمایشگاه آشنا می شوند.
همچنین شرکت کنندگان  با نحوه حضور در نمایشگاه، اقدامات قبل از حضور،در حین برگزاری نمایشگاه، اقدامات پس از برپایی نمایشگاه، اصول و تکنیک های موفقیت به عنوان غرفه دار، اصول و تکنیک های موفقیت به عنوان بازدیدکننده، اصول و تکنیک های مذاکرات تخصصی در نمایشگاه، اصول و تکنیک های استفاده از نمایشگاه برای صادرات و توسعه تجارت خارجی، حفظ ارتباط مهمتر از ایجاد ارتباط، هنر حضور موفق در یک نمایشگاه و تاثیر آن بر دستیابی به اهداف مدنظر آشنا می شوند.
مدرس این دوره  سعید قربانی کارشناس نمایشگاه های خارجی و بین المللی با سابقه 15 ساله در شرکت نمایشگاه ها ی اصفهان است .
علاقه مندان  برای شرکت در این کارگاه می توانند با مراجعه به بخش همایش ها  و نمایشگاه های پورتال  اتاق بازرگانی اصفهان (www.eccim.com) به صورت غیرحضوری ثبت نام کنند و برای دریافت اطلاعات بیشتر از برگزاری کارگاه های آموزشی می توانند  با تلفن 32208487 تماس حاصل کنند.
  لازم به ذکر است هزینه شرکت در این کارگاه برای اعضای اتاق بازرگانی  50.000 تومان و برای عموم 100.000 تومان است. کارگاه آموزشی در ساختمان کمال اسماعیل ( شماره 3) اتاق بازرگانی واقع در خیابان کمال اسماعیل حدفاصل پل فردوسی تا میدان انقلاب جنب بانک مسکن پلاک 72 برگزار می شود.