جمعه 27 دي 1398
En
logo
تاریخ : چهارشنبه 18 مرداد 1396
کد 11799

مشاور عالی اتاق بازرگانی اصفهان:

توسعه صنعت گردشگری اصفهان به هم افزایی دولت و بخش خصوصی نیاز دارد

ایجاد مثلث گردشگری ایران شامل شهرهای اصفهان، شیراز و یزد گام بزرگي در رونق گردشگري است.
به گزارش بازنيوز؛ دكتر علی نادری  مشاور عالي اتاق بازرگاني اصفهان در نشست سمینار گردشگری و اثر آن در توسعه پایدار و اکوسیستم های کارآفرینی كه به همت كميسيون گردشگري و برند اتاق بازرگانی اصفهان  و با حضور پرفسور جعفري ، پدر گردشگري نوين جهان برگزار شد؛توسعه صنعت گردشگری را نيازمند هم افزایی دولت و بخش خصوصی دانست و تصریح کرد:استفاده از تجربه کشورهای پیشرو در اين صنعت می تواند اصفهان را سریعتر و کم هزینه تر به اهداف تعيين شده برساند.   
وی از نگاه ويژه اتاق بازرگانی به توسعه پایداراصفهان خبر داد و گفت: صنعت گردشگری به عنوان یکی از مزیت های اصلی استان شناخته شده و کمیسیون گردشگری و برند شهری به دنبال رونق این صنعت است .
دكتر نادري ایجاد مثلث گردشگری ایران شامل شهرهای اصفهان، شیراز و یزد و ایجاد دبیرخانه مشترک در اتاق اصفهان را گامی عملیاتی در رونق این گردشگري دانست و گفت: برگزاری تورهای گردشگری برای گردشگران خارجی با محوریت این سه شهر می تواند نقش موثری در توسعه صنعت گردشگری ایران داشته باشد.
وي با اشاره به توانمندی هاي پروفسور جعفر جعفری در طراحی و برنامه ریزی گردشگری گفت: اتاق بازرگانی با دعوت از اساتيد توان مند و مجرب در حوزه هاي مختلف به دنبال طراحی و تدوین نقشه راه هدفمند و تاثیرگذار در اقتصاد است .